Реал си отдъхна с победа над Еспаньол (видео)

Реал Мадрид се наложи над Еспаньол с 2:0 в мач от 7-ия кръг на Ла Лига. В герой за "Белия балет" се превърна Иско, който вкара по едно попадение в двете полувремена. Той откри резултата в 30-ата минута, след като получи супер пас от Роналдо и след това плъзна топката покрай вратаря - 1:0.

В 71-ата отново Иско отбеляза, този път с удар от около 15 метра и асистенция на Асенсио. Като цяло Реал бе по-добрият тим, но CR7 и компания пропуснаха още няколко добри положения. Все пак столичани взеха важни три точки, тъй като нямаха право и днес на грешна стъпка.

Интересно е да се отбележи, че феновете на Реал вдигнаха хиляди испански знамена, с което демонстрираха позицията си относно желанието за отцепване на гражданите в Каталуния.