Реал се върна на победния път (видео)

Реал Мадрид се поздрави с успех - 3:1 при визитата си на Реал Сосиедад в двубой от четвъртия кръг на Ла Лига. На "Аноета" кралският тим успя да вземе трите точки и без наказаните Кристиано Роналдо и Марсело, както и контузените Карим Бензема и Тони Кроос.

Младокът Борха Майорал вкара първия си гол за мадридчани в Примера, след като бе точен в 19-ата минута. Освен това - след негов пробив се стигна и до автогол на Кевин Родригес (36). Между тези попадения - за баските точен беше Кевин Родригес (29).

Гарет Бейл пък добави третото попадение за шампионите. Така след този успех Реал се върна към победите в Ла Лига, след като преди това направи две поредни равенства като домакин. "Белите" отново се приближиха на четири точки от върха, окупиран от Барселона.