Златни резерви измъкнаха трите точки за Барса срещу Хетафе

Барселона записа изключително трудна победа с 2:1 при визитата си на Хетафе в двубой от четвъртия кръг на Ла Лига. "Каталунците" губеха с 0:1 след страхотен гол на Гаку Шибасаки, който се разписа с удар от въздуха - пет минути преди почивката. Като цяло Барса изигра слабо първо полувреме, но през втората част вдигна оборотите.

Резервите Денис Суарес (62) и Паулиньо (84) се превърнаха в герои за “синьо-червените".

При първия гол Сержи Роберто видя Денис Суарес малко зад дузпата и номер 6 фалцира топката към горния ъгъл за 1:1. Победното попадение бе факт, след като Паулиньо се включи в наказателното поле, спечели битка рамо в рамо със съперников играч и след това прати топката в мрежата с удар по диагонала.