Реал отново се издъни в Ла Лига (видео)

Реал Мадрид записа втора поредна издънка в Примера дивисион, след като в ранния следобед направи равенство - 1:1 с новака Леванте на свой терен. Така след три мача “белите" имат само една победа на своята сметка.

Срещата не започна добре за "Белия балет", след като гостите поведоха в 12-ата минута чрез Иван Лопес-Иви, който се разписа, възползвайки се от грешка на Даниел Карвахал. Реал се върна в мача още преди почивката, след като в 36-ата Лукас Васкес изравни.

През втората част Реал така и не успя да стигне до втори гол, а като за капак на всичко минута преди края Марсело беше изгонен с директен червен картон за удар без топка, което вероятно ще доведе до тежко наказание. Драмата бе пълна, като в добавеното време изстрел на Тони Кроос спря в гредата. Иначе може да се отбележи още, че през първото полувреме Карим Бензема напусна с контузия. Тепърва ще стане ясно какво е неговото състояние.