Изненадата е факт: Барса с грешна стъпка срещу Малага (видео)

Барселона допусна изненадваща загуба с 0:2 като гост на Малага в мач от 31-ия кръг на Ла Лига. Каталунците очевидно мислеха повече за предстоящия мач с Ювентус в турнира Шампионска лига и това им изигра лоша шега.

Домакините зарадваха феновете си на "Ла Росаледа" с гол на Сандро Рамирес в 32-ата минута. Рамирес получи далечно подаване, изпревари Жереми Матийо, устреми се сам срещу вратаря и технично търкулна топката в близкия ъгъл - 1:0.

До края на мача Барса така и не успяха да стигнат до попадение. Нещо повече - домакините наказаха за втори път именития си съперник като това стана в 90-ата минута, когато точен бе Джони.

Иначе Неймар направи голяма глупост в 65-ата минута и си изкара втори жълт картон - първият за връзване на обувката пред топката, а вторият за нарушение в атака. Така Барса не се възползваха от равенството на Реал Мадрид и остават с три точки по-малко от "белите", а мадридчани имат и мач по-малко.