Реал спечели точка с човек по-малко срещу Лас Палмас (видео)

Реал Мадрид и Лас Палмас не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 3:3 в среща от междинния 25-и кръг в Ла Лига. Срещата започна добре за домакините, след като Иско откри резултата в осмата минута. Той бе изведен сам срещу вратаря елегантно насочи ниско долу до гредата - 1:0. Все пак останаха доста сериозни съмнения за засада.

Две минути по-късно Тана Домингес изравни със страхотен удар от над 15 метра. В 47-ата минута Гарет Бейл получи червен картон и остави тима си с човек по-малко. Гостите се възползваха от това и обърнаха резултата в своя полза. В 56-ата Жонатан Виера отбеляза от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Рамос в наказателното поле.

В 59-ата Кевин-Принс Боатенг направи резултата 1:3. Той надбяга Марсело, след което изпревари вратаря Навас, който излезе неразчетено и прати кълбото покрай вратаря. В 87-ата Кристиано Роналдо вкара от дузпа. Малко след това Роналдо изравни резултата. В оставащите минути от продълженията до нов гол така и не се стигна.