Реал обърна Жълтата подводница (видео)

Реал Мадрид си върна първото място в Примера, след като тази вечер стигна до драматична победа с 3:2 при визитата си на Виляреал в двубой от 24-ия кръг на испанското първенство. "Жълтата подводница" може да съжалява, тъй като поведоха с 2:0 след попадения на Ману Тригерос (50) и Седрик Бакамбю (56), но след това допуснаха пълен обрат.

Първото полувреме премина без попадения, но след почивката зрителите станаха свидетели на цели пет попадения. В 50-ата Адриан центрира към далечната греда, където Кастийехо свали с глава и Ману Тригерос прати топката във вратата на Навас. Шест минути след това домакините нанесоха своя втори удар. Бруно намери добре Бакамбю, който пребори Серхио Рамос и с нисък удар от 16 метра покачи на 2:0.

В 61-ата Кристиано Роналдо нацели далечната греда. Три минути след това Даниел Карвахал центрира към втора греда, където Бейл заби топката с глава в мрежата и върна интригата - 2:1. В 71-ата минута реферът отсъди спорна дузпа за мадридчани. Роналдо превърна дузпата в гол за 2:2. В 83-ата минута Кристиано изведе Марсело отляво, а той центрира към резервата Алваро Мората, който вкара решаващия гол в този мач.