Севиля обърна Реал след автогол на Рамос и победен гол в самия край (видео)

Севиля се наложи с 2:1 в дербито от 18-ия кръг на Ла Лига срещу Реал Мадрид.  Кристиано Роналдо се разписа в 67-ата минута от дузпа. В 85-ата Серхио Рамос си отбеляза автогол. Първата част не предложи голове, а всичко най-интересно бе след почивката и по-точно в последните 25 минути.

В 67-ата минута Кристиано Роналдо откри резултата. Серхио Ескудеро допусна да му бъде отнета топката и Дани Карвахал навлезе в наказателното поле, където беше фаулиран от вратаря Рико - дузпа. Роналдо се разписа от бялата точка за 0:1.

В 85-ата Серхио Рамос си отбеляза автогол, засичайки центриране от фаул в собствената си врата, а в 92-ата Йоветич направи пълен обрат и донесе пълния комплект от три точки за своя тим.