Реал се поизмъчи за равенство срещу Севиля (видео)

Севиля и Реал Мадрид завършиха наравно при резултат - 3:3 в среща-реванш от осминафиналите в турнира за Купата на Краля. Първият мач на "Сантиаго Бернабеу" бе спечелен от кралския клуб с убедителното 3:0, но днес двубоят им не беше никак лек.

В 10-ата минута Данило си заби автогол с глава след центриране на Пабло Сарабия - 1:0. Всички останали попадения паднаха след почивката. В 48-ата минута Марко Асенсио напредна отляво и провря топката между краката на Давид Сория за 1:1. В 53-ата минута Йоветич отбеляза дебютното си попадение за своя тим. Черногорецът се оказа непокрит в наказателното поле след центриране на Серхио Ескудеро и отблизо вкара за 2:1.

Ибора отново вдъхна надежда на съотборниците си за чудото с попадение за 3:1 в 77-ата минута, но само 6 по-късно, от дузпа, капитанът на столичани Серхио Рамос направи 3:2. В края на мача Бензема успя да изравни резултата и не позволи на своя тим да допусне загуба, дори и за статистиката.