Байерн продължава с победите, резултати от Бундеслигата (видео)

Байерн Мюнхен победи Дармщадт като гост с класическото 3:0 в двубой от 5-ия кръг на Бундеслигата. В 20-ата минута Артуро Видал откри резултата. Той получи подаване от Коста и откри резултата с много силен изстрел пред дъгата на наказателното поле. Топката се отби в десния страничен стълб и влезе във вратата на противника.

След малко повече от час игра шампионите нанесоха двоен удар в рамките на една минута. Първо играещият под наем от Ювентус Кингсли Коман удвои след пас на Себастиан Роде, а 60 секунди след това и германецът се разписа след успешна добавка, нацелвайки първоначално гредата.

След първата си загуба през новия сезон Дармщадт е 12-и в таблицата с шест точки, а Байерн излезе на върха с пълен актив от 15 пункта.