Байерн с разгромна победа над Хановер (видео)

Байерн Мюнхен разгроми Хановер с 4:0 в среща от седмия кръг на германската Бундеслига, състояла се на стадион "Алианц Арена".

Германският първенец откри резултата още в самото начало на срещата чрез Роберт Левандовски. Той си спря на гърди след дълъг пас на Рафиня и не остави шансове на Цилер. Малко по-късно Ариен Робен добави второ попадение след грешка на гостите при изнасянето на топката, а преди почивката Левандовски се разписа отново, след дълъг пас на Шакири и направи резултата класически.

Десет минути преди края на редовното време Ариен Робен вкара втория си гол в мача и по този начин затвърди добрата си игра в този двубой. С този успех Байерн събра 17 точки, а Хановер е седми с десет пункта на сметката си.