Байерн обърна Сити и спечели турнира Ауди Къп (видео)

Европейският клубен шампион Байерн Мюнхен победи Манчестър Сити с 2:1 във финала на турнира "Ауди Къп". В 61-ата минута Алваро Негредо откри резултата за англичаните. Играчите на Сити успяха да изчистят топката и Негредо бе изведен добре, успя да се справи с противников играч и с хубав удар прати топката във вратата на домакините.

В 66-ата Томас Мюлер изравни от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Сабалета. Не след дълго влезлият като резерва Марио Манджукич доказа, че трябва да е титуляр и вкара втори гол за домакините. Това стана в 72-ата минута, когато Томас Мюлер центрира отдясно към границата на малкя пеналт, където Марио Манджукич зае най-добра позиция и нанесе безпощаден удар с глава за крайното 2:1.