Байерн с труден успех над Сао Пауло (видео)

Европейският клубен шампион Байерн победи с 2:0 бразилския Сао Пауло във втори полуфинал на приятелския турнир "Ауди Къп" на "Алианц Арена" в Мюнхен. По този начин баварците се класират за финал, в който ще се срещнат Манчестър Сити. През първата част играчите на Байерн имаха много положения, но лошият късмет и вратарят на Сао Пауло - Рожерио Сени не позволиха да се стигна до гол.

Все пак Марио Манджукич откри резултата в 55-ата минута. Ариен Робен центрира отдясно, бранителят Толой отклони топката и Марио Манджукич вкара за 1:0. Четири минути преди края на срещата Мичел Вайзер сложи точка на спора, оформяйки крайното 2:0. Удар на Джердан Шакири се отби от гредата, а при добавката Вайзер довкара кълбото в опразнената врата.