Вердер с успех като гост на Хофенхайм (видео)

Вердер Бремен се наложи като гост на Хофенхайм с 4:1 в среща от 15-ия кръг на Бундеслигата. Над всички в тази среща бе Марко Арнаутович, който се отчете с хеттрик. Гостите поведоха в 21-ата минута, след като Себастиан Прьодл засече с глава центриране на Кевин де Брюин - 1:0.

В 29-ата минута „бременските музиканти” стигнаха до нов гол. Арнаутович пусна към Де Брюин, който му върна топката в наказателното поле и австриецът бе точен за 2:0. След почивката паднаха останалите попадения.

Пет минути след началото на второто полувреме Салихович завърши хубава атака на домакините, намалявайки резултата. Марко Арнаутович вкара нови два гола в рамките на 7 минути (73-ата и 79-ата)и по този начин оформи крайното 4:1. Вердер вече има 21 точки и заема 8-о място.