Байерн с победа над Волфсбург в контрола

Байерн Мюнхен победи с 2:1 Волфсбург в контрола, която се игра на Олимпийския стадион в китайския град Гуанджоу.  В 32-рата минута Томас Мюлер беше фаулиран и Марио Манджукич отбеляза от дузпа - 1:0. Малко преди почивката Робен вкара прекрасен гол след пас на Рибери - 2:0. В 91-та минута Пиларж бе точен след прекрасна атака, при която Диего намери Дежага, а той върна назад към непокрития чешки национал, който вкара топката на празна врата, оформайки крайния резултат.

Байерн Мюнхен:  Нойер, Данте (Бадщубер - 46'), ван Буйтен, Боатенг, Контенто (Тимошчук - 46'), Густаво, Кроос (Кан - 64'), Рибери (Шакири - 46'), Робен (Писаро - 46'), Мюлер (Вайзер - 67'), Манджукич (Гомес - 46')

Волфсбург: Хитц, Налдо (Диего - 80'), Погатец (Рус - 80'), Фагнер (Кнохе - 46'), Шефер (Каленберг - 80'), Полак (Пиларж - 46'), Хосе (Треш - 69'), Дост (Ороско - 46'), Хасани (Хасебе - 27'), Хелмес (Лакич - 46'), Олич (Дежага - 69')