Робен: Опустошен съм!

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Ариен Робен прекъсна мълчанието си след изключително неуспешния за себе си и своя отбор двубой с Борусия Дортмунд. Както е известно, баварците загубиха с 0:1 от шампионите в среща от 30-я кръг на Бундеслигата и вече изостават от лидера в класирането на шест точки.

По време на срещата на „Сигнал Идуна Парк" Робен се превърна в един от анти-героите на терена - холандецът не само, че пропусна няколко добри положения за отбелязване на гол, но пет минути преди края на редовното време не успя да реализира 11-метров наказателен удар.

„Обидно е да не вкараш дузпа. Сега съм опустошен. От последните си 11 дузпи вкарах 10. Борусия победи. Те без пет минути са шампиони", цитира Bild думите на Робен.