Дортмунд отново дръпна на 4 точки пред Байерн (видео)

Борусия Дортмунд взе трудна победа с 3:1 над Хановер на свой терен в среща от 23-ия кръг на Бундеслигата. Резултата откри Роберт Левандовски в 27-ата минута след като Блашчиковски пуснак към друг поляк - Пишчек, който изведе Левандовски , а таранът със силен удар вкара за 1:0.

Веднага след почивката Дортмунд удвои, като подобно на първия гол и този път атаката премина през тримата полски състезатели в отбора. Левандовски отново бе на точното място и реализира за 2:0.

Конан реализира гол - половин час преди края на срещата и върна интригата - 2:1. В последните секунди на срещата Перишич вкара трети гол и по този начин осигури успеха на своя тим. Благодарение на този успех Борусия отново е с четири точки аванс пред втория Байерн Мюнхен, който по-рано днес победи Шалке 04.