Байерн не успя да се справи с Фрайбург

Байерн Мюнхен не успя да възстанови втората си позиция във временното класиране на Бундеслигата, като остава на трето място след изиграването на 22-ия кръг. "Баварците" завършиха наравно 0:0 като гости на Фрайбург.

Грандът от Мюнхен владееше повече топката през по-голямата част от двубоя, но въпреки това не успя да стигне до така желаното попадение. След почивката в игра се появи и Ариен Робен, но дори това не помогна Байерн. Най-чистото положение бе малко преди края на мача, когато удар с глава на Мюлер бе изчистен от голлинията.

Бившият играч на Левски Гара Дембеле започна срещата като резерва, но се появи в игра в 81-ата минута и за краткото време на терена не успя да сътвори нищо интересно.