Байерн Мюнхен с разгромна победа над националния отбор на Индия

Байерн Мюнхен разгроми националния отбор на Индия с 4:0 в контролна среща, играна пред 35 000 зрители в Ню Делхи. "Баварците" реализираха и четирите попадение през първото полувреме и след почивката срещата се доиграваше. Двубоят бе бенефис на бившия капитан на индийския национален отбор по футбол Бхайчунг Бхутия.

Frank Ribery (L) And Bastian Schweinsteiger (R) Of Bayern Munich Talk With India's Baichung Bhutia (C) As He Walks Off

Нападателят на немците Марио Гомес откри резултата в 14-ата минута, а Томас Мюлер добави още две попадения в 29-ата и в 37-ата минута, като по този начин резултатът стана класически. Звездата на отбора Бастиан Швайнщайгер вкара последното попадение в тази среща, като това стана две минути преди почивката.