Терзич: Срещата показа, че отборът има две лица

Старши -треньорът на Борусия Дортмунд Един Терзич говори за равенството с Майнц (1:1) в мача от 16-ия кръг на германското първенство.

"Срещата показа, че отборът има две лица, а това се случва твърде често. Имахме страхотно първо полувреме, владеехме много топката и бяхме много ефективни в пресата. Можехме да вкараме повече.

След като допуснахме преди почивката, в началото на второто полувреме вече не бяхме на себе си, действахме изключително пасивно, съперникът много контраатакуваше, а ние трябваше да се защитаваме.

Освен това бяхме в малцинство поради контузията на Алер. И все пак бяхме близо до отбелязването на победния гол. Тръгваме за зимната ваканция разочаровани“, заяви Терзич.

След 16 кръга Борусия заема петото място в Бундеслигата с 27 точки. Байер е лидер в шампионата (39 точки).