Феликс Брих скъса връзка

Германският рефер Феликс Брих получи разкъсване на кръстна връзка в мача от 12-ия кръг на германската Бундеслига Айнтрахт - Щутгарт (1:2).

"Каквото, такова. Това е живота. Сега стоя тук и съм щастлив от рекорда, но от друга страна съм разстроен“, цитира Sky Sports думите на Брик.

В 32-ата минута на срещата германският съдия се спъна и получи тежка контузия на коляното. Брих доигра първото полувреме на срещата, след което бе заменен от четвъртия съдия на мача 28-годишният Патрик Швенгерс, за когото този мач бе дебютен.

Тази среща бе 344-та за Феликс Брих в Бундеслигата, като по този начин реферът повтори постижението на Волфганг Щарк по брой мачове в немското първенство, което беше поставено през 2017 г.