И този път победата избяга на Байерн

Германският шампион Байерн Мюнхен продължава да бъде без победа след подновяването на Бундеслигата, след като записа трето поредно равенство. Баварците и Айнтрахт Франкфурт завършиха 1:1 в среща от 18-ия кръг на германската Бундеслига, състояла се на стадион "Алианц Арена".

В 34-ата минута баварците поведоха заслужено след нова хубава атака. Томас Мюлер получи отдясно и пусна леко назад в наказателното поле, където Лерой Сане реализира с безмилостен шут от движение.

До почивката момчетата на Юлиан Нагелсман не се отпуснаха и продължаваха да контролират играта, макар да не удвоиха преднината си.

В 69-ата минута Дайчи Камада получи в половината на Байерн и се възползва от разредената защитата на домакините, задържа добре и след това намери Коло Муани отляво в наказателното поле. Френският национал пое с десния крак, справи се с Упамекано и след това завърши с левия крак към далечния ъгъл – 1:1.

Така победата избяха и този път на Байерн.