Терзич коментира победата

Старши -треньорът на Борусия Дортмунд Един Терзич сподели емоциите си от победата в мача от 5-ия кръг на германското футболно първенство с Хофенхайм (1:0).

"Показахме много добра игра, особено през първото полувреме. Знаехме, че Хофенхайм е силен в единоборствата, така че искахме да ги изпреварим, като изберем правилната позиция. Това помогна да се получи свободно пространство. Създадохме много опасни моменти и не позволихме на противника да се доближи до нашите врати и това е много радващо.

През второто полувреме често губехме топката. По-близо до края подходихме към играта в защита с цялата сериозност и професионализъм и се справихме със ситуацията. Това е стъпка в правилната посока в сравнение със случилото се преди няколко седмици, когато загубихме от Вердер Бремен (2:3)“, заяви Терзич.