Байерн разби Бохум на 7 и постави нов рекорд (видео)

Байерн Мюнхен не показа никаква милост и отнесе Бохум със 7:0, при това като гост в последната среща от третия кръг на германското първенство. Така баварският колос вече е едноличен лидер, като единствен е с пълен актив до момента, възползвайки се от малко очакваната загуба вчера на Борусия Дортмунд. С 9 точки и голова разлика от +14 (15:1) съставът постави нов рекорд за най-силен старт на сезона в Бундеслигата.

Баварците съкрушиха съперника с четири гола още през първата част. Головото начало постави Лерой Сане в 4-а минута, а до почивката последваха голове на Матайс Де Лихт, Кингсли Коман и Садио Мане.

През втората част Мане вкара още един гол от дузпа, Гамбоа си отбеляза автогол, а Серж Гнабри реализира седми гол в 76-а минута.