Хановер без проблеми срещу Фрайбург (видео)

Хановер победи като гост Фрайбург с 3:1. На "Баденова-Щадион" гостите стояха по-добре на терена и напълно заслужено се поздравиха трите точки.
В 14-ата минута Абделаоуи обстрелва вратата на Фрайбург, но шута му бе спасен. Все пак, 10 минути по-късно, отново пред него се откри добра възможност, след като получи пас от Ян Шлаудраф и с хубав удар откри резултата. В 31-ата минута гостите стигнаха до нов гол, а негов автор бе Шлаудраф. С асистенция се в случая се отличи Алтин Лала.

След почивката двата тима си размениха по-едно попадение. В 58-ата минута Мануел Шмидебах намери Константин Рауш, за който не бе проблем да  направи резултата класически. Все пак, 10 минути преди края, домакините стигнаха до почетно попадение, негов автор бе Розентал. До края на мача до нов гол не се стигна.