Сане помогна за победата на Байерн (видео)

Айнтрахт Франкфурт и Байерн Мюнхен изиграха мач от 24-ия кръг на Бундеслигата. Гостите победиха с минималната разлика от 0:1. Преди първия съдийски сигнал беше отправен призив за спиране на военните действия в Украйна.

През първото полувреме баварците имаха много добри полужения, но топката все не влизаше във вратата на Айнтрахт. Според статистиката - 10:3 удара и 64% притежание на топката за гостите. Дори Левандосвки пропусна, а той има 28 попадения за първите 23 кръга. Той остана сам в наказателното поле след центриране, но не намери вратата. Домакините от своя страна имаха само един точен удар за първото полувреме и едвам догонваха темпото на противниковия отбор.

Дългоочакваният гол дойде в 71-та минута, когато Лерой Сане получи пас от Кимих и така баварците подпечатаха добрата си игра с 3 спечелени точки.