Флик: Не успяхме да реализираме шансовете си

Старши треньорът на Байерн Ханс-Дитер Флик коментира загубата с 2:1 от Айнтрахт Франкфурт в мач от 22-ия кръг на германската Бундеслига.

"Започнахме мача зле. Айнтрахт бе добър през първото полувреме, показа високи скорости и ни подложи на преса. През второто полувреме се опитахме да играем по-добре и успяхме. Ако бяхме постъпили така от първата минута, тогава победителят в срещата щеше да бъде Байерн Мюнхен. Но трябва да приемем резултата. Доволен съм от второто полувреме. Не забравяйте, че имахме натоварени дни.

Отборът се събуди след почивката. За съжаление не успяхме да реализираме шансовете си. В бъдеще ще покажем играта, която демонстрирахме през втората половина на този мач", заяви Флик.