Айнтрахт изигра отличен мач и победи Байерн (видео)

Айнтрахт Франкфурт победи с 2:1 Байерн Мюнхен в среща от 22-ия кръг на Бундеслига. Така "орлите" затвърдиха страхотното си представяне от началото на годината.

Дайчи Камада откри резултата на "КомерцБанк Арена" в 12-ата минута. Костич намери Дайчи Камада на точката на дузпата и японецът прати топката във вратата за 1:0.

В 34-ата минута Амин Юнес удвои. Йович отклони една топка неточно вляво, тя бе догонена от Юнес, който успя да я запази, нахлу в наказателното поле и пласира отличен удар в горния ляв ъгъл на Нойер за 2:0.

В 53-ата минута Роберт Левандовски оформи крайното 2:1. Заслугата за попадението бе почти изцяло на Льорой Сане, който проби отлично отдясно, надигра няколко бранители на Айнтрахт и накрая “поднесе" топката на централния нападател. До края до нов гол така и не се стигна.