Байерн измъкна точка при домакинството си на Арминия (видео)

Байерн Мюнхен и Арминия Билефелд завършиха наравно при резултат - 3:3 в последния двубой от 21-ия кръг на Бундеслигата. Новият световен клубен шампион може да се радва и на точката, тъй като почти през целия мач изоставаше доста в резултата.

Още в деветата минута гостите откриха резултата. Дебютантът Мишел Влап получи топката на границата на наказателното поле и с хубав удар направи безпомощен Мануел Нойер. Малко след това двубоят за кратко бе прекъснат, тъй като трябваше да бъде почистен снегът от терена.

В 37-ата минута Арминия нанесе своя втори удар в мача. След корнер - Амос Пипер бе оставен непокрит и с глава реализира в горния ляв ъгъл.

Веднага след почивката Левандовски върна едно попадение, а малко преди това  Льорой Сане нацели гредата.

Само минута след гола на Байерн обаче гостите стигнаха до трето попадение, след като точен бе резервата Кристиан Гебауер. В 58-ата минута баварците отново намалиха. Льорой Сане центрира в наказателното поле, където Корентен Толисо с глава бе точен - 2:3. В 70-ата минута Алфонсо Дейвис с много силен удар успя да изравни. Малко по-късно гол на Арминия не бе зачетен, заради засада. В крайна сметка двата тима ще си поделят по една точка.