Дортмунд си спечели само точка срещу Айнтрахт Франкфур (видео)

Айнтрахт Франкфурт и Борусия Дортмунд завършиха 1:1 в един от интересните мачове от десетия кръг на Бундеслигата. BVB имаха игрово предимство, но дълго време изоставаха в резултата.

В деветата минута Даичи Камада беше изведен сам срещу Роман Бюрки от Мартин Хинтерегер, който разсече защитата на Дортмунд с убийствен пас. Япоенцът не сгреши и изведе домакините напред - 1:0. В средата на първото полувреме Джейдън Санчо направи два пропуска в рамките на пет минути.

Борусия наложи натиск веднага след почивката и десетина минути по-късно заслужено изравни чрез Джовани Рейна, отправил страховит снаряд в горния ляв ъгъл. Последваха още положения за Дортмунд, но те така и не успяха да стигнат до нов гол и си тръгнаха само с точка.