Байерн с труден успех срещу Щутгарт (видео)

Байерн Мюнхен записа труден успех с 3:1 при визитата си на Щутгарт в мач от 9-ия кръг на Бундеслигата. Танги Кулибали вкара за домакините в 20-ата минута след грешно излизане на Мануел Нойер, наказвайки грешката на вратаря. Последваха два пропуска на Фьорстер.

В 38-ата Кингсли Коман изравни с хубав удар в близкия ъгъл. Малко след това домакините отново пратиха топката във вратата на Нойер, но ситуацията бе разгледана с ВАР. В крайна сметка този гол не бе зачетен и беше отсъдено нарушение срещу вратаря от страна на Кулибали.

В 45-ата Роберт Левандовски даде аванс на гостите. След почивката Байерн бяха по-активни, но трудно намираха верния път към вратата. Все пак всичко приключи в 87-ата минута, когато Дъглас Коща покачи на 3:1 и сложи точка на спора.