Флик: След 3:0 помислихме, че всичко свърши

Старши- треньорът на Байерн Мюнхен Ханси Флик коментира победата на отбора си над Айнтрахт с 5: 2 в домакинска среща от 27-ия кръг на Бундеслигата.

"Много съм доволен от първото полувреме. Доминирахме. Особено ми хареса как Давид Алаба действаше като централен защитник, как организира отбраната - най-висока класа. Бих искал да спомена и Томас Мюлер, който много компетентно използва свободните зони - той участва в няколко гола. Първото полувреме мина точно както си го представяхме.

След почивката излязохме и веднага направихме резултата 3:0. Може би тогава, вътрешно, вече решихме, че играта е свършена и ни липсваше малко концентрация. Не се справихме много добре без топката. Айнтрахт използва отлично стандартните положения и ние знаехме това. Не изглеждахме много добре в този компонент, така че трябва да направим изводи.

Във вторник се надяваме на красива игра. Независимо от резултата, той няма да бъде определящ. Имаме равностойна лига, всички отбори показват атрактивен футбол", заяви Флик.