Нагелсман: Целта пред РБ Лайпциг е попадане в топ 4

Старши- треньорът  на РБ Лайпциг Юлиан Нагелсман коментира играта на своя тим в мача от 26-ия кръг на Бундеслигата с Фрайбург. Срещата завърши наравно 1: 1.

"В първите 25 минути на играта имахме предимство, след което действахме твърде нетърпеливо и не атакувахме достатъчно добре. Мисля, че трябваше да водим след първото полувреме.

През второто полувреме предимството ни бе ясно, имахме опасни моменти. Противникът, който се защитаваше толкова дълбоко, успя да вкара само веднъж. Но, ако бяхме отбелязали три или четири гола, това нямаше да е незаслужен резултат.

Трябва да работим усилено, за да заемем едно от първите четири места - това е нашата задача за сезона. Дори преди принудителната пауза загубихме твърде много точки, Байерн бе безупречен", заяви Нагелсман.