Флик: Получавам удоволствие от работата си в Байерн

Старши- треньорът на Байерн Мюнхен  Ханс Флик остана доволен от победата на своя тим в мача от 12-ия кръг на Бундеслигата срещу Фортуна (4: 0).

"Много сме доволни от представянето си през първото полувреме. Момчетата направиха това, което изисквахме от тях. Още от първите минути започнахме да оказваме натиск върху противника, демонстрирайки, че няма да им позволим да направят нищо на терена. През второто полувреме започнахме да пропиляваме положения и допуснахме много загуби на топката. Все пак, това е нещо, върху което продължаваме да работим.

Обичам да работя в Байрн. Футболистите перфектно изпълняват плана, който поставихме пред тях", заяви Флик.

Байерн събра  24 точки и се изкачи на второ място в Бундеслигата. Изоставането от лидера  Борусия Мьонхенгладбах  е една точка.