Ковач: Байерн няма право да губи с 5:1

Старши- треньорът  на Байерн Мюнхен Нико Ковач коментира резултата от мача от 10-ия кръг на Бундеслигата  с Айнтрахт. Срещата се проведе във Франкфурт на стадион "Комерцбанк Арена" и завърши при  резултат 5: 1.

"Влязохме добре в играта. Осем минути по-късно обаче всичко, което планирахме, беше обърнато наопаки. Франкфурт трудно се играе за 80 минути в малцинството. Мисля, че въпреки двата пропуснати гола, през първото полувреме играхме добре. Отговорихме на един гол, контролирахме играта. Но четири минути след началото на второто полувреме отново пропуснахме.

Въпреки че играем в малцинството, нямаме право да губим с резултат 1: 5. Днес определено не беше това, което очаквахме от себе си. През второто полувреме играхме не по най-добрия начин ", заяви баварската пресслужба, цитирана от Ковач.