Мичи Батшуай със страхотен дебют за Дортмунд (видео)

Борусия Дортмунд се наложи с 3:2 при визитата си на Кьолн в срещата, която откри 21-ия кръг на Бундеслигата. Страхотен дебют за BVB направи новото попълнение на тима Мичи Батшуай. Футболистът на Челси, който ще играе до края на сезона за тима от "Сигнал Идуна Парк" днес реализира две попадения за победата на "жълто-черните".

Той на два пъти даваше аванс на гостите, след като първо откри резултата в 35-ата минута, а в 62-ата вкара втория гол за Дортмунд. Малко преди втория гол се разписа Симон Цолер, който бе изравнил резултата. Също изравнително попадение успя да реализира и Мере в 69-ата минута. В крайна сметка Андре Шюрле донесе победата на гостите, оформяйки крайния резултат с попадение в 84-ата минута.