Титлата е все по-близо - Байерн обърна и разгроми Хофе (видео)

Байерн Мюнхен се наложи над Хофенхайм с 5:2 в среща от 20-ия кръг на Бундеслигата. Гостите стартираха отлично срещата, като първи поведоха в 3-ата минута, когато Марк Ут довкара на празна врата, след като вратарят Свен Улрайх беше спасил дузпа на Серж Гнабри.

В 12-ата Гнабри все пак се реваншира и вкара за Хофе, удвоявайки аванса на своя тим. В 21-ата Роберт Левандовски върна едното попадение, след като отклони удар на Коман. След още четири Жером Боатенг изравни, засичайки с глава центриране от корнер.

В 63-ата Кингсли Коман донесе обрата - 3:2, завършвайки хубава контра на своя тим. След още три минути Видал покачи на 4:2 след грешка на вратаря и на практика сложи точка на интригата. До края на мача гостите се предадоха напълно и просто чакаха да изтече редовното време. Така логичното се случи и в края на срещата Сандро Вагнер оформи крайния резултат, засичайки топката отблизо.