Дяволът не е толкова черен за Хофе (видео)

Хофенхайм се наложи с минималното 1:0 над гостуващия Байерн Мюнхен в мач от 27-ия кръг на Бундеслигата. Шампионите не показаха нищо интересно, но трябва да се отбележи и фактът, че домакините изиграха доста добър мач и зарадваха феновете си на стадион "Уирсол Райн-Некар Арена".

В 21-ата минута Андрей Крамарич откри резултата с хубав удар около дъгата, а той и съотборниците му пропуснаха още няколко ситуации. Малко преди паузата Левандовски пък уцели гредата. През втората част мюнхенци се активизираха и играта се водеше по-често в половината на техния опонент, но без резултат. Така Байерн остана на върха 65 точки, но утре РБ Лайпциг ще може да стопи пасива си на десет пункта. Хофенхайм е трети с 51 точки на сметката си.