Слаб Дортмунд едва стигна до точка срещу Инголщадт (видео)

Борусия Дортмунд записа равенство - 3:3 като гост на Инголщадт в мач от осмия кръг на германската Бундеслига. "Жълто-черните" играха много слабо и трябва да са доволни, че все пак си тръгват с точка от стадион "Ауди Шпортпарк".

Играчите на Томас Тухел изоставаха само с два гола на почивката срещу най-слабия отбор в първенството до момента. Коен откри резултата още в 6-ата минута, засичайки топката с крак във вратата на гостите. В средата на първата част Лезкано удвои, като и до това попадение се стигна след центриране от фаул.

Дортмунд намали чрез Обамеянг, който засече с глава подаване на Дембеле след час игра. Секунди след това Лезкано заби втория си гол, а след него Хартман разтресе гредата. В 69-ата минута Адриан Рамос върна надеждите на своя отбор, а в 91-ата минута Пулишич донесе точката на гостите.

Така Борусия събра 14 точки и заема шестото място, а Инголщадт се отлепи от дъното и вече е предпоследен с 2 пункта.