Енрике: Това беше изключителна седмица за нас


Н. Гавазов

Енрике: Това беше изключителна седмица за нас

Старши- треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике коментира победата с 3:1 над Олимпик Марсилия.

"Това беше изключителна седмица за нас. Една класика винаги мотивира футболистите и от двата отбора и мисля, че представихме страхотно шоу тази вечер", каза Луис Енрике след двубоя снощи в Париж.

"Всеки треньор се опитва да изиграе правилно картите си. След мач като този срещу Ливърпул в Шампионската лига, имахме шанса да играем едно класическо дерби и това ни държеше на нокти. Много съм щастлив с моя отбор и подкрепата на нашите привърженици", коментира наставникът на Пари Сен Жермен и добави:

"Нашата цел е да спечелим Лига 1, да спечелим всички възможни трофеи. Това е нашата надежда. Наясно сме с огромното предизвикателство, пред което сме изправени. Работим усилено всеки ден, за да постигнем това, което искаме."

Следващият мач на ПСЖ ще бъде срещу Сент Етиен на 29 март в Лига 1.

  Сподели
98