Намери се кой да победи ПСЖ във Франция (видео)

Пари Сен Жермен претърпя първа загуба в първенството при гостуването си на Рен в мач от 9-ия кръг на френската Лига 1. При това за гостите играха трите големи звезди - Меси, Неймар и Мбапе.

Домакините нанесоха своя голям удар в последната минута на първото полувреме чрез Гаетан Лаборд, който вкара за 1:0. При първия судийски сигнал за втората част Флавиен Те вкара бърз гол и удвои аванс на "шампанци".

На два пъти се стигна и до намесата на ВАР. В средата на втората част Мбапе вкара гол, но реферът се допита до новата система и в крайна сметка отмени попадението в полза на парижани. До намеса на ВАР се стигна и малко по-късно, когато съдията даде дузпа в полза на играчите на Бруно Женесио. Реферът обаче гледа повторения и след това отмени решението си. По този начин бе спряна и серията само от победи за гостите от началото на сезона в Лига 1.