Тухел: Мачът с Ница може да стане урок за нас

Старши-треньорът на ПСЖ Томас Тухел коментира резултата от мача от 10-ия кръг на френската Лига 1 с Ница. Срещата се проведе в Ница на стадион "Алианц  Ривиера“ и завърши при  резултат 4: 1 в полза на гостите.

"Винаги е добре да започнете серия от шест мача с победа. Много съм доволен от начина, по който отборът проведе първото полувреме. Ние контролирахме всичко. Противникът не можа да играе, защото се защитавахме здраво. В началото на второто полувреме те можеха да решат резултата от срещата, но им липсваше точност. След това Ница пое повече рискове, а ние малко се объркахме. Но в крайна сметка го разбрахме.

Тази среща може да бъде урок за ПСЖ. В мача срещу Галатасарай също загубихме контрол за десет минути, това стана веднага след гола", заяви Тухел.