Стадион: "Алианц Ривиера“, Ница
Дата: 29.09.2018 г.
Час: 18:15
Съдия: Клемен Тюрпен

Ница постигна трети успех от началото на сезона. В междинния кръг "орлетата“ се наложиха с 2:1 като гости на Нант. Жале И Макенго донесоха победата за клуба от Лазурния бряг, а след този мач играчите на Патрик Виейра вече има 10 точки, които към момента им отреждат 11-то място в класирането.

До момента Ница постигна само една победа пред собствена публика и сега темпераментните фенове на южняците очакват втори успех, и то срещу френския първенец.

Под въпрос за домакините до последно ще са Балотели и Данило.

Седем от седем. Това е красноречивата равносметка за френския шампион ПСЖ след първите седем кръга на сезона. През седмицата ПСЖ допусна ранен гол при домакинството си на новака Реймс, но бързо се съвзе, за да стигне до разгромен успех с 4:1. Още до почивката столичани водеха с 3:1 след попадения на Кавани на два пъти и на Неймар, а в началото на втората част Мюние оформи крайния резултат.

Играчите на Томас Тухел имат 21 пункта и са с осем точки повече пред съименниците от Лион и Марсилия.

Контузени за далечната визита край бреговете на Средиземно море са Курзава, Алвеш и Диара.

Прогноза: Ница – Пари Сен Жермен 1:2

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!