ЦСКА Москва с труден успех над Арсенал Тула (видео)

ЦСКА Москва записа успех с 2:1 у дома над новака Арсенал Тула в първа среща от 7-ия кръг на руската Премиер лига. След 20 минути игра резултатът бе открит. Центриране на Дзагоев се отби в ръката на бранител на гостите и съдията отсъди дузпа, която бе превърната в гол от Бибрас Натхо.

Новаците в Премиер лига изравниха пет минути след почивката с красив гол. Той падна след дълго разиграване пред наказателното поле, при което Александър Зотов с топовен удар прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Акинфеев - 1:1.

Все пак 12 минути преди края Роман Еременко се разписа с шут в обратния ъгъл по земя, който намери мрежата след рикошет в дясната греда за победното 2:1. Българският национал Георги Миланов бе титуляр за ЦСКА, но беше заменен в добавеното време.