Реал победи ПСЖ в контрола

Реал Мадрид победи Пари Сен Жермен с 1:0 в контролна среща, играна в Доха, Катар, като единственото попадение в мача бе отбелязано от Хесе Родригес през първото полувреме след асистенция на Алваро Мората. Парижани бяха по-активният отбор през по-голямата част от мача, но направиха няколко сериозни пропуска, като в същото време стражът на испанците Диего Лопес отново показа стабилна игра.

Кристиано Роналдо и Златан Ибрахимович започнаха двубоя от първата минута. Единсон Кавани и Езикел Лавеци подсигуряваха шведския нападател. За съжаление на местните любители на футбола, другата голяма звезда - Гарет Бейл - остана в Мадрид, за да се възстанови напълно за предстоящите двубои в Примера дивисион.

В 19-та минута след добро разиграване от страна на Реал Хесе Родригес бе изведен на удобна позиция и ударът му се оказа точен. На почивката Карло Анчелоти замени всичките си 11 играчи, докато в ПСЖ Лоран Блан направи само 4 промени.

До края на срещата играта остана отворена, с положения пред двете врати.