Арсенал ще излъже Блекбърн с гол в края

.

И Блекбърн и Арсенал стартираха сезона не по най-убедителния начин. Момчетата на Пол Инс победиха в първия кръг с Евертън с 3:2, но после записаха равенство с Хъл и загуба от Уест Хем. Това подсказва, че те трудно ще повторят миналогодишното си класиране, а именно 7-ата позиция в шампионата. Арсенал пък записа победа, загуба и след това нова победа с 3:0 над Нюкасъл. “Иууд парк” обаче едва ли е любимото място за гостуване на “топчиите”. Сега повечето им играчи се връщат от мачовете на националните отбори, а това винаги е водело до проблеми за всеки един тим. Най-логично ук е да се търси късен гол за Арсенал. След 74-ата минута хората на Венгер създават доста положения. Миналият сезон пък Блекбърн допусна 13 гола в последните 10 минути. В последната среща между двата тима Емануел Адебайор вкара в края. Миналият кръг, в който Блекбърн отстъпи на Уест Хем с 1:4, два от головете дойдоха в продължението.