Левски мачка Рилски Спортист; Георги Петков се завърна в игра

А. Франгов

Жеан Карлос отбеляза 2 гола за победата на Левски с 4:0 срещу Рилски Спортист (Самоков) в контрола играна днес на ст. „Георги Аспарухов". Отстраненият за четири мача бразилец влезна в игра през второто полувреме и вкара 2 попадения във вратата на Рилецо.

Левски заслужено победи самоковци, като отборът на Емил Велев владееше инициативата през целите 90 мин., и ако не бяха няколкото пропуски на нападателите на тима, резултата дори можеше и да е по-изразителен.

Всички четири гола паднаха през второто полувреме. Карлос откри и закри головата сметка на „сините", в 58-та и 90-та минути. В 69-та минута пък юношата Георги Недялков удвои резултата за Левски, а Джунеит Яшар направи резултата класически в 83-та минута.

В игра за Левски се завърнаха контузените Георги Петков и Георги Сърмов.

ЛЕВСКИ - РИЛСКИ СПОРТИСТ 4:0

1:0 Жеан Карлос (58)
2:0 Георги Недялков (69)