Иван Иванов с гол за Партизан

Националният защитник Иван Иванов вкара гол за клубния си отбор Партизан при победата на "гробарите" с 4:1 като гост над Рад в 21-вия кръг на сръбския шампионат. Русия откри резултата още в петата минута, когато получи хубав пас от Едуардо и от десетина метра разстреля съперника. Бившият играч на ЦСКА посвети гола на починалата си майка.

Малко по-късно Ламин Диара, който през зимата бе близо до трансфер в Левски, удвои. В 32-рата минута Стефан Бабович направи резултата класически, а Малбашич намали за домакините.

Преди почивката Диара вкара втория си гол срещата и по този начин оформи крайното 4:1 в полза на „гробарите“. След тази победа Паризан е лидер в класирането с 56 точки – на девет пред втория Цървена звезда.

Снимка: Официален сайт на Партизан