Манолев отново изгонен при загуба на ПСВ (видео)

Българският защитник Станислав Манолев бе изгонен за втори път в последните шест мача на неговия ПСВ Айндховен. Родният национал бе титуляр при загубата с 1:3 като гост на НАК Бреда в среща от 25-ия кръг на холандската Ередивизи.

ПСВ дори откри резултата още в 5-ата минута чрез Виналдъм, като Манолев асистира за попадението. Набързо домакините обърнаха нещата в своя полза. С голове на Колк и Лурлинг съответно в 12-ата и 16-ата минути НАК поведоха в срещата. Манолев напусна игра в 42-ата минута заради втори жълт картон.

Малко след почивката Санти Колк вкара и трети гол във вратата на ПСВ, а Бреда също остана с 10 души на терена в 61-ата минута, когато Роберт Шилдер също бе изгонен заради червен картон. Тимът от Айндховен заема 3-то място в класирането с актив от 48 точки, докато Бреда е 12-и с 28.