Галатасарай се разправи с Делев и компания

Бившият играч на ЦСКА Спас Делев игра близо час при домакинската загуба на своя Мерсин с  1:3 от Галатасарай. Нападателят от село Ключ започна двубоя на пейката, но въпреки това се появи в игра в 38-ата минута след като гостите вече бяха повели. Галатасарай излезе напред в 28-ата минута, а точен бе Начати Атеш.

В продължението на първата част Делев имаше възможност да изравни, но ударът му не бе точен. Веднага след подновяването на играта Делев отново пробва изстрел, но отново без успех.

В 58-ата минута съотборниците на Спас останаха с човек по-малко на терена, след като Бариш Аташ получи втори жълт картон. Въпреки това домакините стигнаха до изравняване на резултата в 76-ата минута, а точен бе Ерхан Гювен.

Играчите на Галатасарай показа класата си и взеха трите точки в мача. Селчук Инан се разписа от дузпа в 82-ата минута, а Атеш оформи крайното 3:1.